Bezpłatne badania bólów brzucha o niewyjaśnionej przyczynie

Bezpłatne badania bólów brzucha o niewyjaśnionej przyczynie

Jeśli odczuwasz ból brzucha o niewyjaśnionej przyczynie teraz możesz skorzystać z bezpłatnych badań Centogene AG w Alfamedica. Prowadzone w naszej placówce badania mają na celu wykrycie dziedzicznego obrzęku naczynioworuchowego (HAE). W badaniach mogą wziąć udział osoby w wieku 2-60 lat, u których nie zdiagnozowano wcześniej HAE, oraz osoby cierpiące na powtarzające się bóle brzucha o niewyjaśnionej przyczynie.
Udział w badaniach jest prosty i bezpłatny, wymaga jedynie pobrania krwi, na podstawie której będzie przeprowadzone badanie i wypełnienia kwestionariusza wywiadu. Osoby zainteresowane udziałem, prosimy również o przyniesienie ze sobą dotychczasowych wyników badań, jakie zostały wykonane w zakresie diagnostyki odczuwalnych bólów brzucha.

Badania prowadzone są w trzech miejscach w Polsce: w Gdańsku, Warszawie i Częstochowie.

Organizatorem badań jest firma Centogene AG, jeden z liderów diagnostyki genetycznej, rzadkich chorób dziedzicznych. Do współpracy niemiecki partner wybrał naszą placówkę, doceniając jakość i profesjonalizm. W celu umówienia się na badania prosimy o kontakt z naszą placówką pod nr telefonu: 781 754 455 lub 34 314 71 07.

Comments are closed.