Zwiększamy dostęp do specjalisty – wznowienie konsultacji bezpośrednich ze specjalistami Alfamedica z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa

Szanowni Państwo,

wielu z Was zgłasza się do nas z prośbą o możliwość bezpośredniego kontakt ze swoim lekarzem. Zdajemy sobie sprawę, że dostęp do lekarza specjalisty, a w szczególności tego zaufanego, u którego leczą się Państwo od dawna, jest bardzo istotny. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom wznawiamy konsultacje bezpośrednie ze specjalistami Alfamedica wraz z podstawowymi badaniami tj. badanie USG, EKG, Echoserca i inne. Usługi realizowane będą w ograniczonym zakresie, zgodnie z procedurą postępowania w przypadku przyjęć pacjentów w okresie pandemii. Dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów oraz całego personelu medycznego i pomocniczego zachowane będą wszelkie procedury dezynfekcji oraz zastosowane środki ochrony osobistej.

Utrzymujemy możliwość realizowania usług w ramach konsultacji telefonicznych i konsultacji online – wideokonferencji na aktualnie panujących zasadach, dostępnych tutaj. Znajdą tam Państwo pełny wykaz specjalistów dostępnych w tej formie kontaktu. Medycyna Pracy nadal realizowana jest w formie wideokonferencji. Cennik dla konsultacji online i telefonicznych dostępny jest tutaj.

ZASADY PRZYJMOWANIA PACJENTÓW NA CZAS PANDEMII:

Poniżej kilka informacji dotyczących aktualnej procedury przyjmowania pacjentów w ramach bezpośredniego kontaktu ze specjalistą:

 • Pacjent przybywa na wizytę bez osób towarzyszących – wyjątek stanowią dzieci i osoby, które nie mogą się samodzielnie poruszać.
 • Prosimy nie przybywaj wcześniej niż 15 minut przed umówioną godziną wizyty.
 • Jeżeli pracownik rejestracji poprosi Cię o oczekiwanie na zewnątrz – pamiętaj, robi to dla Twojego bezpieczeństwa, dbamy o to, by na korytarzu nie było zbyt wiele osób w tym samym czasie.
 • Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną / masz problem z poruszaniem się / towarzyszysz osobie mającej problem z poruszaniem się poinformuj nas o tym telefonicznie – udostępnimy dla Ciebie dolne wejście z dostępem do windy.
 • Wejście do placówki bocznymi drzwiami po schodach – przed Alfamedica znajduje się system stosowanych oznaczeń, które poprowadzą do właściwych drzwi.
 • Prosimy o podanie wszelkich niezbędnych danych przy rejestracji telefonicznej, w celu ograniczenia Waszego czasu spędzonego w placówce.
 • Każdy pacjent przed podejściem do rejestracji otrzyma pakiet ochronny składający się z maseczki i rękawiczek, który będzie zobowiązany nosić w czasie przebywania na terenie Alfamedica.
 • Przed realizacją wizyty zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego oświadczenia dotyczącego m.in. braku objawów zakażenia SARS-CoV-2 oraz braku kontaktu z osobą zarażoną.
 • Miejsce oczekiwania na wizytę zostało bezpiecznie zorganizowana, z zachowaniem odpowiedniej odległości miejsc siedzących. Prosimy o oczekiwanie przed wskazanym gabinetem i nie spacerowanie po korytarzu.
 • Jeżeli widzisz u siebie objawy grypopodobne prosimy – zostań w domu.
 • Płatność realizowana jest po zakończonej wizycie – wyłącznie kartą. Dopuszcza się możliwość płatności gotówką w razie nieposiadania karty płatniczej (prosimy o maksymalne ograniczenie takich przypadków).
 • Do ceny konsultacji ze specjalistą doliczona zostaje kwota 20 zł, w celu pokrycia kosztów dezynfekcji i materiałów ochrony osobistej.

Ceny konsultacji bezpośrednich znajdują się w standardowym cenniku konsultacji specjalistycznych.

LISTA SPECJALISTÓW DOSTĘPNYCH W RAMACH WIZYT BEZPOŚREDNICH:

Poniżej przedstawiamy listę specjalistów 👩‍⚕️👨‍⚕️ dostępnych w ramach konsultacji bezpośrednich:

Przypominamy, że w tych i pozostałych specjalizacjach Alfamedica zapewnia możliwość konsultacji telefonicznych i online

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania o formę bądź przebieg wizyty w Alfamedica nasz Zespół Rejestracji jest do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 34 314 71 07 lub 781 754 455  lub pod adresem mailowym info@alfamedica.med.pl

Comments are closed.