Terapia INDIBA Częstochowa

Indiba to innowacyjna metoda terapii, w której do komórek przekazywana jest energia prądu radiofrekwencyjnego o częstotliwości 448 kHz. W zakresie tej częstotliwości ruch jonów jest prostoliniowy i dochodzi do stymulacji metabolicznej na skutek ruchu elektrolitów (jonów sodu i potasu) po obu stronach błony komórkowej. Zostaje przywrócony potencjał błony komórkowej – i to jest właśnie system Proionic (patent INDIBY). Co za tym idzie, poprawia się jej przenikalność; następuje poprawa krążenia, co pozwala na redukcję krwiaków i obrzęków; eliminowane są zbędne produkty przemiany materii i energii. Dzięki temu uzyskujemy szybkie działanie p/bólowe i p/zapalne, a to wszystko wpływa na przyspieszoną regenerację. Stymulacja organizmu doprowadza do samoregeneracji zniszczonych komórek.

Indiba innowacyjna terapia samoregeneracji zniszczonych komórek

W JAKICH PRZYPADKACH TERAPIA INDIBA JEST POMOCNA?

INDIBA pomocna jest we wszelkich patologiach układu mięśniowo-szkieletowego, chorobach stawowych (choroby zwyrodnieniowe, zapalenia kaletek, leczenie po endoprotezach), procesach zapalnych przebiegających z uporczywym bólem, a także fizjoestetyce. może być stosowana w stanach ostrych. Jest to bardzo istotne w medycynie sportowej, gdzie zawodnik nie może pozwolić sobie na długotrwałe unieruchomienie. Zapewnia szybki powrót do zdrowia, pomaga nawet w chronicznych przypadkach. Jedyne p/wskazania do zabiegu to: ciąża, rozrusznik serca (jakiekolwiek inne elektroniczne implanty), zakrzepowe zapalenie żył i otwarte rany. Z tej unikalnej technologii korzystają federacje sportowe na całym świecie. INDIBA to partner medyczny takich klubów jak: FC Barcelona, FC Liverpool, Arsenal Londyn i wiele innych. Jej skuteczność i bezpieczeństwo są dowiedzione licznymi badaniami naukowymi. Co ważne jest bezpieczna zarówno dla pacjenta, jak i terapeuty. Jedyne odczucia towarzyszące w trakcie zabiegu to przyjemne ciepło, które dodatkowo relaksuje.

Terapia INDIBA w AlfaMedica

Zabiegi z zastosowaniem INDIBA obejmują :

Choroby stawowe

Zwyrodnienia stawów, zapalenie kaletek, leczenie po endoprotezach, urazy stawów.

Choroby zapalne z uporczywym bólem

Zmniejszenie bólu oraz stanów zapalnych w obrębie szyi, grzbietu. Terapia przeciwbólowa rwy kulszowej, przepukliny krążkowej oraz zespołu cieśni nadgarstka.

Terapia w stanach ostrych po urazach

Skręcenia, złamania, pęknięcia, urazy stawów, tkanek okołostawowych oraz kości. Rehabilitacja związana z ograniczeniem ruchu.

Fizjoestetyka

Modelowanie sylwetki, wygładzenie skóry, drenaż obrzęków.

Medycyna estetyczna

Regeneracja uszkodzonych tkanek, lifting i ujędrnianie, terapia przeciwstarzeniowa.

Nietrzymanie moczu

Leczenie nietrzymania moczu oraz dolegliwości związanych z obniżeniem narządów miednicy mniejszej, poprzez regenerację struktur mięśni.

Najnowsze aktualności

Nasi fizjoterapeuci

Ewa Polanowska dermatolog Alfamedica

Magdalena Czyżewska

Terapia INDIBA

Fizjoterapeutka Magda, która cały czas poszerza swoją wiedzę na temat technologii INDIBA Activ. Uczestniczy regularnie w licznych szkoleniach, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości urządzenia.

Cennik INDIBA Activ

Problemy bólowe mięśni i stawów

1h/120zł

Problemy bólowe kręgosłupa

1h/120zł

Terapia w stanach ostrych po urazach

1h/120zł

Masaż rozluźniający/antystresowy

1h/120zł

Zabieg po zawodach

1h/120zł

Zabieg przedstartowy

1h/120zł

Karnet 5 zabiegów

550zł

Zabieg regeneracyjny na zatoki

30min/60zł

Zabiegi z zakresu modelowania sylwetki

Pojedynczy zabieg z zakresu modelowania sylwetki na jedną partię ciała to koszt 250zł. Czas zabiegów na określoną partię ciała jest zróżnicowany.

Karnet 5 zabiegów + 1 w prezencie

1250 zł

Karnet 10 zabiegów + 2 w prezencie

2500 zł

Karnet 15 zabiegów + 3 w prezencie

3750 zł

Oferowane usługi:

Modelowanie piersi

24min/250zł

Modelowanie brzucha

30min/250zł

Anti-aging na twarz

30min/250zł

Redukcja cellulitu

40min/250zł

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.