Julita Kielińska – nowy psycholog dziecięcy

Pani Julita Kielińska – nowy psycholog dziecięcy w Alfamedica Częstochowa.

Miło nam poinformować, że do zespołu Alfamedica dołącza nowy psycholog dziecięcy – Pani Julita Kielińska.

Pani Julita Kielińska zajmuje się psychologią dziecięcą. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Dotychczasowe doświadczenie Pani Psycholog zawdzięcza pracy z najmłodszymi zarówno w poradni psychologiczno-pedagogicznej jak i w placówkach oświatowych.

Pani Julita Kielińska jest absolwentką studiów podyplomowych z psychologii transportu. Ukończyła kurs nadający uprawnienia pedagogiczne, a aktualnie jest w trakcie nauki na kierunku: integracja sensoryczna – diagnoza i terapia dzieci. Pani Psycholog zajmuje się głównie pracą z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, prowadzi spotkania dla rodziców. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się głównie wokół pracy z podopiecznymi mającymi trudności w wyrażaniu i radzeniu sobie z emocjami oraz przeżywającymi ciężką sytuację życiową (np. rozstanie rodziców, śmierć bliskich) oraz posiadającymi niską samoocenę.

Po więcej informacji odsyłamy na podstronę Julita Kielińska – psycholog dziecięcy Alfamedica Częstochowa oraz do Poradni psychologicznej.

Comments are closed.