Prof. dr hab. n. med. Karolina Sieroń – Witamy po wielkiej WYGRANEJ!

Witamy po wielkiej WYGRANEJ Panią Profesor Karolinę Sieroń!

Profesor Karolina Sieroń stoczyła w ostatnim czasie nieprawdopodobną walkę, której stawką było jej własne życie. Kierując oddziałem covidowym katowickiego Szpitala MSWiA sama nie uniknęła zakażenia wirusem, które w jej przypadku przybrało dramatyczny obrót. Stan Pani profesor był na tyle poważny, że podłączona została pod respirator i wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

Wiele życzliwych osób, na łamach mediów społecznościowych, zaangażowało się w akcję poszukiwania osocza od ozdrowieńców, aby pomóc w uratowaniu życia Profesor Karoliny Sieroń. Na szczęście osoczę się znalazło, a Pani profesor szczęśliwie się wybudziła.

Dziś jest już po rehabilitacji i choć jak sama mówi: „wróciła zza cienkiej czerwonej linii”, to wraca do pracy, by nieść pomoc osobom chorym i cierpiącym. Jesteśmy zaszczyceni, że pomimo odległości od Katowic, Pani Profesor Karolina Sieroń podjęła decyzję, iż nie zostawi naszych Pacjentów i wznawia przyjęcia w Poradni Gastrologicznej Centrum Medycznego Alfamedica.

Pani Profesor witamy z powrotem!

Comments are closed.