Przeglądy stomatologiczne dla dzieciaków z przedszkola Olka Klepacza w Częstochowie

Profesjonalny przegląd stomatologiczny dla dzieciaków z przedszkola Olka Klepacza w Częstochowie

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Artystycznego Niepublicznego Przedszkola Olka Klepacza w Częstochowie, które mieliśmy przyjemność odwiedzić we wtorek 7.11. 2017r.

Zespół stomatologiczny Alfamedica Silesia North poprzez zabawy edukacyjne z cudownymi wychowankami przedszkola przekazywał wiedzę związaną z higieną jamy ustnej. Dzieci miały okazję przebrać się w fartuchy lekarskie co pozwoliło wcielić się w rolę prawdziwego lekarza stomatologa. Wzięły udział w instruktarzu mycia ząbków oraz poznały zasady prawidłowej higieny jamy ustnej.

Bawiliśmy się, tańczyliśmy, dzieciaki brały udział w konkursach, a śmiechom nie było końca.

Każdy przedszkolak miał wykonany profesjonalny przegląd stomatologiczny, którego wynik rodzic otrzymał w starannie skompletowanej teczce zawierającej materiały i broszury dotyczące zasad prawidłowej higieny jamy ustnej i szczotkowania ząbków. Dzięki temu każdy rodzic dowiedział się które ząbki jego pociechy wymagają leczenia, a które szczególnej uwagi ponieważ coś niepokojącego się z nimi dzieje.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gościnę, mamy nadzieję, że przedszkolaki są zadowolone z naszej wizyty, a dzięki nam cieszyć się będą zdrowym i pięknym uśmiechem.

Filmiki z naszej poradni stomatologicznej oraz jej oferta dostępne są tutaj.

« z 2 »

Comments are closed.