Poradnia Psychologii dziecięcej

Psycholog dziecięcy ma za zadanie pomóc rodzicom w zrozumieniu dziecka, które często nie jest w stanie nazwać swoich emocji i rozmawiać w jasny sposób o swoich potrzebach. Zachowanie dziecka takie jak: agresja, nieśmiałość, apatia, niechęć do spożywania posiłków, mogą wskazywać na problemy natury psychologicznej. Dzięki rozmowie ze specjalistą, możemy zrozumieć zaszyfrowaną wiadomość jaką dziecko chce nam przekazać. Pomimo tego, że problemy naszych najmłodszych podopiecznych wydają nam się błahe, to nie wolno ich bagatelizować, bo mogą być tragiczne w skutkach

FAQ

Kiedy rodzice powinni udać się ze swoim dzieckiem do psychologa?

Porady psychologicznej potrzebować może nie tylko dziecko w wieku szkolnym, czy nastolatek, ale także najmłodsi. Problemy w kontaktach z rówieśnikami, rozwód rodziców, pierwszy zawód miłosny, kłopoty w nauce, to tylko niektóre z przyczyn mogących skutkować zapaścią psychiczną dzieci. Konsultacja specjalistyczna, pomoże przywrócić naszemu dziecku uśmiech na usta.

Czy z dzieckiem można się udać do każdego psychologa?

Psychologia dziecięca, to odrębna specjalizacja. Dzieci wymagają odpowiedniego podejścia i wiedzy. Tylko specjalista z doświadczeniem zapewni odpowiednią pomoc naszym podopiecznym.

Zakres pomocy psychologa:

Zaburzenia lękowe

Nocne moczenie się,

Problemy żywieniowe

Problemy z koncentracją,

Agresja

Problemy ze snem

Zaburzenia nastroju

Kłopoty w nauce,

Uzależnienia (np. od telewizji czy komputera),

Najnowsze aktualności

Cennik usług

Konsultacja / porada

Cena: od 180 zł

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Drogi Pacjencie, przygotowując się na wizytę, pamiętaj o zabraniu ze sobą kompletnej dokumentacji medycznej oraz dowodu tożsamości.