Szkolenie z okluzji, czyli kompleksowe podejście w leczeniu stomatologicznym.

Szkolenie z okluzji, czyli kompleksowe podejście w leczeniu stomatologicznym.

Przeprowadzane w Alfamedica szkolenia dla stomatologów, są oznaką potrzeby ciągłego rozwoju i podnoszenia swoje umiejętności. Tym razem szkolenie z okluzji z udziałem dr n. med. Jakuba Urbana.

W dniu 02.12.2017 w Centrum Medycznym Alfamedica w Częstochowie odbyło się szkolenie na temat okluzji dla lekarzy stomatologów.

W szkoleniu uczestniczyli zarówno technicy dentystyczni jak i nasi lekarze, którzy poszerzają swoją wiedzę, aby móc odpowiedzieć kompleksowo na potrzeby każdego Pacjenta.
Dziękujemy dr n.med. Jakubowi Urbanowi za rzeczowe, pełne praktycznej wiedzy szkolenie w fantastycznej atmosferze.

Masz przewlekłe bóle głowy, bruksizm? Może właśnie Ciebie dotyczy choroba okluzyjna?

W Centrum Medycznym Alfamedica podczas konsultacji stomatologicznej masz pewność, że nasi lekarze zadbają o kompleksową diagnostykę Twojego narządu żucia. Leczenie stomatologiczne polega nie tylko na usunięciu próchnicy czy uzupełnieniu braków zębowych. Podstawą każdego planu leczenia jest uwzględnienie warunków zgryzowych. Mają one bezpośredni wpływ na utrzymanie wypełnień czy uzupełnień protetycznych.

Choroba okluzyjna dotyczy pacjentów cierpiących z powodu startych lub poprzemieszczanych zębów. Jeżeli odczuwasz bóle w stawie skroniowo-żuchwowym, masz uczucie napiętych mięśni żucia, migreny, zgrzytasz zębami to powinieneś skonsultować się z naszym specjalistą. Najczęstszymi przyczynami są min. wady zgryzu, nieprawidłowo wyrzynające się ósemki, nieodpowiedni kształt wypełnień czy braki w uzębieniu.

Plan leczenia w Centrum Alfamedica uwzględnia wszystkie indywidualne czynniki mające wpływ na zaburzenie prawidłowych funkcji żucia oraz propozycję kompleksowego leczenia, dzięki temu będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem przez długi czas.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poradni stomatologicznej

Poniżej prezentujemy galerię ze szkolenia dla stomatologów – szkolenie z okluzji:

Comments are closed.