Od 8 czerwca można skorzystać z zabiegów INDIBA Activ w Centrum Medycznym AlfaMedica.

Innowacyjna technologia rehabilitacji, zarezerwowana do tej pory tylko dla sportowców dostępna dla wszystkich w Centrum Medycznym AlfaMedica. INDIBA to terapia ukierunkowana na regeneracje zmian w obrębie tkanek. Modyfikuje przenikalność błony komórkowej, przyspiesza metabolizm i zapotrzebowanie na tlen.

Działa poprzez przekazywanie energii prądu radiofrekfencyjnego o częstotliwości 448 kHz, który wspomaga samoregenerację uszkodzonych komórek. Polega na doprowadzeniu do tkanek i komórek termicznego i nietermicznego prądu za pomocą elektrod. Efekty odczuwalne są już po pierwszym zabiegu. System Proionic (patent INDIBY) przywraca potencjał błony komórkowej. Co za tym idzie, poprawia się jej przenikalność; następuje poprawa krążenia, co pozwala na redukcję krwiaków i obrzęków; eliminowane są zbędne produkty przemiany materii i energii.

W jakich przypadkach terapia INDIBA jest pomocna?

INDIVA Activ to sprawdzona i szybka technologia regeneracji tkanek wykorzystywana w dolegliwościach bólowych oraz uszkodzeniach narządu ruchu. Terapia za pomnocą INDIBA Activ wykorzystywana jest min. w rehabilitacji sportowej, regeneracji tkanek po zabiegu, złamaniu, terapii przeciwbólowej, niwelowaniu opuchlizn i obrzęków czy w fizjoestetyce sylwetki oraz twarzy.Zapewnia szybki powrót do zdrowia, pomaga również w chronicznych przypadkach.

INDIBA Activ w AlfaMedica

Zajmie się Państwem fizjoterapeutka Magda, która cały czas poszerza swoją wiedzę na temat technologii INDIBA Activ. Uczestniczy regularnie w licznych szkoleniach, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości urządzenia. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt pod nr tel. 888 267 421. Ustalimy dogodną dla Państwa godzinę. INDIBA Activ znajdą Państwo w lokalu 11 – od wejścia głównego windą w dół i w prawo.

CENNIK INDIBA Activ zobacz więcej TUTAJ

 

Terapia INDIBA w AlfaMedica

Innowacyjna terapia INDIBA Active

Terapia INDIBA w AlfaMedica

Terapia INDIBA Active w AlfaMedica

Terapia INDIBA w AlfaMedica

INDIBA Active samoregeneracja zniszczonych komórek

 

Comments are closed.