Zabiegi stomatologiczne w narkozie w CM Alfamedica.

Narkoza do zabiegów stomatologicznych nie jest konieczna. Najczęściej podejmują się jej pacjenci poddający się dużym zabiegom rekonstrukcyjnym, w tym implantologicznym oraz chirurgicznym, które mogą trwać nawet do 4 godzin. Zabieg w znieczuleniu ogólnym jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta oraz lekarza. Ponadto częstą przyczyną jest niepokój pacjenta.

Na zdjęciach możecie poznać część naszego zespołu dbający o piękny uśmiech pacjenta. Podczas zabiegu zebrał się zespół składający się z lekarza implantologa dr n. med. Daniela Ciapińskiego, asystentki implantologicznej dypl. hig. Justyny Musiał, asystentki pomocniczej Justyny Janik. Zespół anestezjologiczny reprezentuje lekarz anestezjolog dr Jan Żelechowski oraz pielęgniarka anestezjologiczna tu: Agnieszka Kwiędacz.

Dzisiaj w skupieniu odbył się zabieg rekonstrukcji uzębienia dolnego i górnego łuku opartego na 6 implantach w szczęce i żuchwie. Dodatkowo zostały podniesione dna obu zatok szczękowych. Ostatecznie pacjent będzie się cieszył pięknym i pełnym uśmiechem.

Comments are closed.