Poradnia dietetyczna Częstochowa

Odpowiednie odżywianie, wybór zdrowych produktów oraz dieta dopasowana do naszego stanu zdrowia to skuteczne sposoby na zachowanie dobrego samopoczucia. Niestety, problemy z prawidłowym odżywianiem ma coraz więcej osób w różnym wieku. W naszym Centrum Medycznym Alfamedica znajduje się poradnia dietetyczna, w której przyjmują doświadczeni specjaliści mogący pomóc w każdej, nawet bardzo trudnej sytuacji.

FAQ

Wizyta u dietetyka

Podczas pierwszej wizyty u dietetyka przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem oraz analiza wykonanych wcześniej badań, w celu ustalenia stanu zdrowia pacjenta. Następnie dopasowywana jest indywidualna dieta, która uwzględnia m.in. wiek, płeć, schorzenia czy tryb życia pacjenta. Bardzo ważne jest stałe monitorowanie stanu pacjenta poprzez wykonywanie badań, aby nie dopuścić do niedoborów witamin oraz minerałów.

Zadania dietetyka

We współczesnym świecie dietetyk odgrywa bardzo ważną rolę. Jest to ściśle związane ze zwiększającą się liczbą osób, które borykają się z chorobami oraz mają złe nawyki żywieniowe. Szacuje się, że będzie przybywać osób, które cierpią na nadwagę i otyłość. Niestety pacjentami są również dzieci oraz młodzież, dlatego to tak ważna specjalizacja.

Wykonywane zabiegi

Wizyta

150-250zł

Wizyta telefoniczna

od 100 zł

Wizyta z ułożeniem indywidualnego planu diety

100-300zł

Wizyta kontrolna

100-150zł

Najnowsze aktualności