O Alfamedica

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North to wieloprofilowy Szpital Prywatny z zapleczem poradni i pracownii specjalistycznych. W ramach Szpitala wyodrębnione są Centrum Laserowego Leczenia Prostaty i Cewki Moczowej, Laparoskopowe Centrum Leczenia Przepuklin i Chirurgii Małoinwazyjnej pod kier. prof. Macieja Śmietańskiego, Centrum Chirurgii Bariatrycznej i Leczenia Otyłości. Szpital wykonuje zabiegi w zakresach: urologia, chirurgia (ogólna, dziecięca, naczyniowa), ortopedia, laryngologia dziecięca, Echolaser – leczenie nowotworów tarczycy, neurochirurgia, okulistyka.

Oferujemy szereg konsultacji specjalistycznych i badań diagnostycznych, w tym badania kolonoskopii i gastroskopii w znieczuleniu. Wykonujemy badania profilaktyczne w ramach Poradni Medycyny Pracy.

Na terenie Centrum zlokalizowana jest również AlfaEstetica skupiająca się za zabiegach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Naszą misją jest tworzenie miejsca zapewniającego profesjonalną opiekę medyczną opartą na wykwalifikowanej kadrze i wysokospecjalistycznym sprzęcie pozwalającym na wykonywanie innowacyjnych procedur. Kontekstem tych działań jest holistyczne podejście do Pacjenta w atmosferze ciepła i empatii.

Nasi Partnerzy

Co wyróżnia Alfamedica

szeroki zakres usług: poradnie specjalistyczne oraz zabiegi chirurgii krótkoterminowej;

opiekę doświadczonych specjalistów pracujących na specjalistycznym sprzęcie;

dogodna infrastruktura dopasowana również do potrzeb osób niepełnosprawnych;

możliwość ratalnej sprzedaży usług medycznych, umożliwiająca wykonanie kompleksowego planu leczenia;

własny, bezpłatny parking dla Pacjentów;

pokój dla matki z dzieckiem i kącik zabaw dla najmłodszych;

kompetentna, przyjazna obsługa;

telefoniczne przypomnienie o wizycie;

obsługa pacjentów angielsko oraz niemieckojęzycznych.

Zakres Usług

Centrum medyczne Alfamedica Silesia North w ramach poradni specjalistycznych świadczy usługi z zakresu: otolaryngologii, kardiologii, urologii, okulistyki, chorób zakaźnych, endokrynologii, nefrologii, pulmonologii, alergologii, onkologii, chirurgii onkologicznej, chirurgii ogólnej, gastroenterologii, dermatologii, neurologii, chirurgii urazowo-ortopedycznej. Placówka posiada własną Pracownię USG oraz Endoskopii. Wykonujemy badania profilaktyczne w ramach Poradni-Medycyna Pracy. W naszym szpitalu świadczone są usługi w ramach oddziałów: chirurgii ogólnej oraz chirurgii jednego dnia w zakresie: chirurgii ogólnej, okulistyki, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, urologii i intensywnej terapii.