Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna w Centrum Medycznym Alfamedica Silesia North. Oferujemy Państwu możliwość wykonania zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Jest to gałąź medycyny zajmująca się korekcją estetyczną oraz rekonstrukcją defektów ciała.

Opinie naszych pacjentów

Chirurgia plastyczna dla wielu pacjentów jest sposobem na walkę z kompleksami. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wieloletniej praktyce i doświadczeniu zespołu chirurgicznego zapewniamy możliwość korekcji i rekonstrukcji defektów ciała. Często problem nie jest tylko natury estetycznej ale także medycznej. Wykonujemy operacje piersi, korekcje nosa, powiek, ale także usuwamy drobne zmiany skórne oraz tatuaże. Zabieg operacyjny każdorazowo poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą chirurgiem plastycznym, który wraz z pacjentem omawia przebieg zabiegu, oczekiwane efekty oraz informuje o przygotowaniu do zabiegu i rekonwalescencji.
Przed każdego rodzaju operacją lekarz zleca wykonanie podstawowych badań diagnostycznych, co jest możliwie do realizacji na terenie naszej placówki.

Koordynator zabiegów:

tel.: 609 298 900
e-mail: info@alfaestetica.med.pl

Wykonywane zabiegi

Operacje piersi

Operacje twarzy (nos, powieki, wargi, uszy)

Operacje brzucha, ud, pośladków

Ginekomastia

Zabiegi onkologiczne i rekonstrukcyjne

Usuwanie blizn i tatuaży

Rekonstrukcja piersi po mastektomii

Wycięcie drobnych zmian skórnych

Najnowsze aktualności

Cennik usług

Wizyta

Cena: 220 zł

Konsultacja anestezjologa przed zabiegiem

Cena: 200 zł

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.