Magdalena Kozicka

lek. Magdalena
Kozicka

Chirurg plastyczny

Dział:

Chirurgia plastyczna

Rejestracja:

609 298 900

Godziny przyjęć:

informacja w rejestracji

Lekarz Magdalena Kozicka, to chirurg plastyczny, absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie prawa medycznego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach Na co dzień pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Jest wieloletnim pracownikiem Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Łęcznej, wykładowcą i koordynatorem w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w Zakładzie Dydaktyki i Symulacji Medycznej oraz doktorantką na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Doktor Magdalena Kozicka systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i konferencjach w kraju i za granicą. Odbyła szkolenia w Tunisie, Birmingham, Hongkongu oraz Berlinie. Uczestniczyła w konferencjach z zakresu chirurgii plastycznej w Barcelonie, Modenie, Bolonii i Dusseldorfie.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

 

Posiada bogate doświadczenie w zabiegach dermatochirurgicznych, chirurgii piersi, modelujących sylwetkę (również po masywnej redukcji wagi) i chirurgii plastycznej twarzy oraz leczenia oparzeń, ran przewlekłych i blizn.

Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz zabiegi laserowe.