Poradnia chirurgii dziecięcej Częstochowa

Chirurg dziecięcy to lekarz, którego rolą jest diagnozowanie, leczenie operacyjne oraz farmakologiczne dzieci od pierwszego miesiąca życia, aż do osiągnięcia pełnoletności. Rola chirurga dziecięcego jest niezwykle ważna, ponieważ budowa dziecięcego organizmu, jego delikatność oraz inna specyfika funkcjonowania wymaga zastosowania odpowiednich metod działania. Dlatego też w naszym Centrum Medycznym nie mogło zabraknąć poradni chirurgii dziecięcej.

FAQ

Czym zajmuje się chirurg dziecięcy?

Chirurg dziecięcy to specjalista o bardzo szerokich kompetencjach. Podstawą jego działania jest diagnozowanie problemów zdrowotnych jak na przykład u noworodków wady wrodzone, przepuklina pępkowa, wodonercze itp. Zajmuje się również opracowaniem ran (zarówno po zabiegach, jak i tych, które powstały w wyniku urazu). Przeprowadza szereg zabiegów operacyjnych takich jak usuwanie ciał obcych z ran, nacinanie i oczyszczanie ropnia, usuwanie zmian skórnych, operacja przepukliny pępkowej, operacja przepukliny pachwinowej, operacja stulejki.

Chirurg dziecięcy w Alfamedica w Częstochowie.

W naszej poradni pacjentów przyjmuje doświadczony specjalista, który doskonale zna sposób funkcjonowania organizmu dziecka, dzięki czemu jest w stanie udzielić każdemu pacjentowi kompleksowej, skutecznej pomocy. Dokładna diagnostyka oraz rzeczowe konsultacje to gwarancja, że pacjent otoczony jest najlepszą możliwą opieką.

Cennik usług

Wizyta

Cena: 150 zł

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.