dr Elżbieta
Deptuła
Krawczyk

Endokrynolog

Dział:

Endokrynologia, Echolaser tarczycy

Rejestracja:

34 314 71 07 lub 781 754 455 

Godziny przyjęć:

informacja w Rejestracji

Lekarz Elżbieta Deptuła-Krawczyk, to endokrynolog, wykonujący m.in. zabiegi usuwania guzków tarczycy przy pomocy Echolasera.

Lek. Elżbieta Deptuła-Krawczyk jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Na co dzień związana z Kliniką Endokrynologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Jest w trakcie specjalizacji z medycyny nuklearnej.

Echolaser, to innowacyjne urządzenie, pozwalające na leczenie guzków tarczycy, metodą termoablacji. Wiązka lasera wprowadzana jest przy pomocy cienkiej igły, ogrzewając chorą tkankę i powodując jej obkurczenie. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest dostępny dla osób starszych oraz z problemami kardiologicznymi. Dzięki precyzji, Pacjenci często zachowują funkcjonalność gruczołu, unikając dożywotniej terapii hormonalnej. Zastosowanie cienkich igieł, chroni przed powstawaniem blizn. Więcej na temat tej innowacyjnej metody na stronie: www.wylecztarczyce.pl

Poradnia endokrynologiczna Alfamedica -> kliknij.