Monika Stomal-Słowińska

dr n. med. Monika
Stomal-Słowińska

Neurochirurg

Dział:

Neurochirurgia

Rejestracja:

34 314 71 07 lub 781 754 455 

Godziny przyjęć:

informacja w rejestracji

Doktor Monika Stomal-Słowińska, to absolwentka wydziału nauk medycznych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz neuropsychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W roku 2012 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z neurochirurgii, a w 2015 doktora nauk społecznych w zakresie psychologii. Doktor Monika Stomal-Słowińska jest jedynym lekarzem w kraju, łączącym specjalizacje z neurochirurgii oraz terapii neuropsychologicznej.

W czasie swojej kariery zawodowej, doktor Stomal-Słowińska uczestniczyła w licznych zagranicznych stażach naukowych, m.in. w Szpitalu w Jacksonville w Stanach Zjednoczonych oraz we Freiburgu w Niemczech. Współpracowała z takimi wybitnymi specjalistami, jak Robert Wharren, MD.

W celu poszerzenia wiedzy z medycyny holistycznej, doktor Monika Stomal-Słowińska ukończyła studia podyplomowe z medycyny przeciwstarzeniowej, psychosomatyki oraz somatopsychologii.

Pani Doktor jest autorką licznych prac naukowych, publikowanych nie tylko w polskich ale również zagranicznych czasopismach medycznych. Stale uczestniczy w kursach i szkoleniach, które pozwalają poszerzać wiedzę medyczną i spojrzeć na organizm Pacjenta jako całość. Doktor ukończyła m.in. szkolenie z akupunktury.