Poradnia zdrowia psychicznego

Dbałość o zdrowie psychiczne jest równie istotna co troska o stan organizmu, dlatego też w Centrum Medycznym Alfamedica w Częstochowie znajdziesz Poradnię Zdrowia Psychicznego, w której pacjentów przyjmują doświadczeni lekarze psychiatrzy. Lekarz psychiatra zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem farmakologicznym oraz terapią różnego rodzaju chorób i zaburzeń o podłożu psychicznym.

Kiedy warto udać się do poradni zdrowia psychicznego?

Wiele osób obawia się wizyty w poradni zdrowia psychicznego. To błąd. To pomoc medyczna jak każda inna. Dlatego też do psychiatry warto udać się jeśli zauważymy u siebie niepokojące objawy takie jak: zmiany nastroju, zachowania, aktywności, problemy ze snem, ciągłe uczucie strachu lub smutku, nadużywanie alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych czy nadmierna nerwowość.

Na co możesz liczyć w Alfamedica w Częstochowie?

Nasza poradnia zdrowia psychicznego to miejsce, w którym możesz liczyć na profesjonalną konsultację oraz diagnostykę twoich problemów. Zajmiemy się również dobraniem skutecznych metod leczenia, które przyniosą dobre efekty. Wśród problemów psychicznych które leczymy wymienić możemy zaburzenia lękowe, depresję, zaburzenia snu, psychozy schizofreniczne oraz maniakalno-depresyjne. Zajmujemy się również terapią uzależnień.

Cennik usług

Pierwsza wizyta

Cena: 150 zł

Kolejne wizyty

Cena: 120 zł

Ostateczna cena zostanie ustalona ze specjalistą po konsultacji lekarskiej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.