Pracownia testów psychologicznych Częstochowa

Dobra kondycja psychiczna ma ogromne znaczenie. To właśnie od niej zależy nasza umiejętność reagowania w różnych sytuacjach. Nic więc dziwnego, że wiele zawodów wymaga sprawdzenia czy u kandydata nie występują przeciwwskazania do wykonywania danego rodzaju pracy. Chcąc ułatwić zadanie osobom, które muszą przejść takie badania zadbaliśmy by w Alfamedica w Częstochowie działała pracownia testów psychologicznych.

FAQ

JAKIE TESTY PSYCHOLOGICZNE WYKONASZ W ALFAMEDICA W CZĘSTOCHOWIE?

Zakres testów psychologicznych przeprowadzanych w naszej pracowni jest naprawdę szeroki. Przede wszystkim oferujemy kompleksowe badania dla kierowców wszystkich kategorii, osób jeżdżących samochodami służbowymi uprzywilejowanymi oraz dla kierowców zawodowych. To jednak nie wszystko. Przeprowadzamy również testy psychologiczne niezbędne kierowcom tramwajów oraz operatorów wózków widłowych, jezdniowych i suwnic.

JAK WYGLĄDAJĄ TESTY PSYCHOLOGICZNE?

To pytanie zadaje sobie wiele osób, które muszą się im poddać. Tymczasem nie ma się czego obawiać! Wiele zależy oczywiście jaki test psychologiczny musimy wykonać, niemniej najczęściej składają się one z dwóch części. Pierwsza z nich to badania testowe, druga to testy sprawnościowe. Podczas testu sprawdzany jest między innymi typ osobowości, sprawność intelektualna, odporność na stres a także szybkość reakcji, koordynacja ruchowa i koncentracja.

Zakres usług:

badania dla kierowców kategoria B

  • amatorskie
  • samochód służbowy lub prywatny do celów służbowych

pozwolenia na kierowanie tramwajem

badania dla kierowców kategoria C, C+E, D, D+E

  • kierowcy zawodowi
  • kierowcy zawodowi pojazdów uprzywilejowanych

badanie operatorów

  • wózków widłowych, jezdniowych,
  • suwnic, sprzętu ciężkiego