Poradnia Dermatologiczna Częstochowa

Dermatolog to specjalista, który zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem zmian skórnych występujących zarówno w obrębie skóry twarzy, ciała oraz głowy. Zajmuje się również zmianami występującymi w obrębie paznokci. Rolą dermatologa jest badanie skóry oraz rozpoznawanie przyczyn pojawiających się na niej zmian. Warto w tym miejscu podkreślić, że ich występowanie może być uwarunkowane zarówno nieprawidłowym funkcjonowaniem skóry, jak i być symptomem chorób ogólnoustrojowych.

FAQ

Najczęstsze problemy skórne, z którymi zgłaszają się pacjenci

Istnieje wiele chorób skórnych, które mogą negatywnie wpływać zarówno na nasz wygląd, jak i samopoczucie. Wśród tych, które najczęściej obejmowane są leczeniem, wymienić należy trądzik, przebarwienia, występowanie niepokojących znamion oraz kaszaków. Pacjenci leczą w naszej poradni także grzybicę, zapalenia skóry oraz łuszczycę, liszaje czy kurzajki. Podsumowując, zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem większości problemów skórnych.

Badania dermatologiczne w przychodni Alfamedica w Częstochowie

Podstawą skutecznego leczenia dermatologicznego jest prawidłowa diagnoza. Lekarz specjalista przeprowadza oględziny chorobowo zmienionych miejsc oraz badanie dermatoskopem. Poza tym prawidłową diagnostykę umożliwiają badania mikrobiologiczne oraz ogólne badania laboratoryjne.

Cennik usług

Wizyta

Cena: 140 zł

Wizyta online / telefoniczna

Cena: 115 zł

Kriochirurgia

Cena: od 100 zł

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.