dr n. med. Joanna Kokot – nowy specjalista chirurgii okulistycznej.

Miło nam poinformować, że do Zespołu Operacyjno-Zabiegowego Alfamedica Częstochowa dołącza nowy lekarz – dr n. med. Joanna Kokot – chirurg okulista.

Pani doktor jest specjalistą chorób oczu. Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Szkolenie specjalizacyjne odbyła na Oddziale Okulistycznym z Pododdziałem Okulistyki Dziecięcej i Zespołem Zabiegowym – Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu. W 2015 roku lekarz Joanna Kokot uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Na co dzień pełni funkcję Starszego Asystenta Oddziału Klinicznego Okulistyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Głównym zainteresowaniem doktor Joanny Kokot jest diagnostyka oraz leczenie chorób przedniego odcinka i powierzchni oka. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne z zakresu okulistyki, m.in. operację zaćmy i rekonstrukcję powiek. Posiada bogate doświadczenie z prowadzenia Pacjentów po przeszczepach rogówki.

W Centrum Medycznym Alfamedica, doktor Joanna Kokot będzie wykonywać zabiegi takie jak:

– usunięcie zwiotczenia skóry powiek górnych i dolnych
– entropion ( podwinięcie powieki )
– ektropion (odwiniecie powieki)
– usuwanie znamion rozrostowych powiek i spojówki gałki ocznej
– usuwanie gradówek
– chirurgia skrzydlika itd.

Więcej informacji na podstronie Oddziału Okulistycznego naszego Szpitala. Szczegółowe informacje na temat terminów przyjęć, uzyskać można na stronie -> dr n. med Joanna Kokot – chirurg okulista.

Comments are closed.