Lekarz Natalia Szpunar-Bryś – nowy specjalista leczenia otyłości wywołanej chorobami wewnętrznymi

Do zespołu medycznego Alfamedica dołączyła specjalistka w leczeniu otyłości i chorób wewnętrznych jej towarzyszących – lekarz Natalia Szpunar-Bryś

Pani Doktor ukończyła Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na co dzień realizuje się udzielając pomocy Pacjentom chorującymi na otyłość i jej powikłania takie jak zaburzenia lipidowe, cukrzyca typu 2, niealkoholowa stłuszczeniowa choroba wątroby czy zespól policystycznych jajników. Ukończyła certyfikowany kurs prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Badań nad Otyłością. Jest Członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. W swojej praktyce lekarskiej stara się stosować holistyczne podejście to kłopotów zdrowotnych Pacjentów, zalecając terapię uwzględniającą pozostałe schorzenia. Lekarz Natalia Szpunar-Bryś jest zwolenniczką prowadzenia pozytywnej komunikacji pomiędzy lekarzem, a Pacjentem dzięki zastosowaniu tzw. medycyny narracyjnej zorientowanej na uwarunkowania psychofizyczne i indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego człowieka.

Postawienie właściwej diagnozy i opracowanie zaleceń terapeutycznych wymaga stawienia się na wizytę z kompletem badań laboratoryjnych obejmujących:

morfologię,
glukozę,
TSH,
ALAT,
ASPAT,
GGTP,
Lipidogram,
kwas moczowy.

Pani Doktor Natalia Szpunar-Bryś, przyjmuje Pacjentów w ramach Poradni Chirurgii ogólnej i naczyniowej Alfamedica Częstochowa.

Comments are closed.