DO ZESPOŁU MEDYCZNEGO ALFAMEDICA DOŁĄCZYŁ DR N. MED. BARTOSZ LUKS – CHIRURG OGÓLNY.

Dr Bartosz Luks, to absolwent Wydziału Lekarskiego Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończył z wyróżnieniem. Szkolenie specjalizacyjne odbywał na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Następnie na Uniwersytecie w Łodzi uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne na oddziale Chirurgii Onkologicznej.

Dr Bartosz Luks w latach 2020-2022 wykładał na Wydziale Zdrowia i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych. Uczestniczy w prelekcjach, zjazdach i konferencjach medycznych nieustannie zwiększając swoją wiedzę z zakresu chirurgii.

Doktor Bartosz Luks jest Członkiem Zespołu Chirurgów Laparoskopowego Centrum Leczenia Przepuklin i Chirurgii Małoinwazyjnej działającego pod kierunkiem prof. hab. n. med. Macieja Śmietańskiego.

Na co dzień Doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób tarczycy, dróg żółciowych, przewodu pokarmowego, przepuklin oraz zmian skórnych

Więcej informacji na stronach:

-> Poradnia Chirurgii Ogólnej

-> Chirurgia Ogólna – Szpital

-> Laparoskopowe Centrum Leczenia Przepuklin i Chirurgii Małoinwazyjnej

Comments are closed.