Nowy Neurochirurg w Alfamedica – dr n. med. Monika Stomal-Słowińska

DO NASZEGO ZESPOŁU MEDYCZNEGO DOŁĄCZYŁA DR N. MED. MONIKA STOMAL-SŁOWIŃSKA – NEUROCHIRURG

Doktor Monika Stomal-Słowińska, to absolwentka Wydziału Nauk Medycznych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiada tytuł doktora nauk medycznych z zakresu neurochirurgii oraz doktora nauk społecznych z neuropsychologii. Doktor Monika Stomal-Słowińska jest jedynym w Polsce lekarzem o połączeniu tych dwóch specjalizacji.

Doktor Stomal Słowińska nieustannie poszerza swoją wiedzę medyczną. Uczestniczy w licznych stażach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Odbyła m.in. staż naukowy w Jacksonville w Stanach Zjednoczonych pod okiem wybitnego specjalisty – Roberta Wharrena, MD. Uczestniczyła również w stażu we Freiburgu, gdzie zdobyła wiedzę dotyczącą monitoringu śródoperacyjnego w zakresie mózgu i rdzenia kręgowego.

Pani Doktor ukończyła studia podyplomowe w Szkole Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych w Warszawie z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej oraz studia podyplomowe z psychosomatyki i somatopsychologii na SWPS w Poznaniu. Odbywa również regularne szkolenia z zakresu akupunktury. Takie szerokie spectrum wiedzy medycznej pozwala Doktor Monice Stomal-Słowińskiej na stosowanie innowacyjnych i holistycznych metod leczenia Pacjentów.

W Centrum Medycznym Alfamedica dr Monika Stomal-Słowińska konsultuje Pacjentów w Poradni Neurochirurgii oraz przeprowadza zabiegi neurochirurgiczne -> kliknij.

Comments are closed.