Jesteś PIELĘGNIARKĄ? Może szukamy właśnie Ciebie? APLIKUJ!

OGŁOSZENIE O PRACĘ – PIELĘGNIARKA

W związku z dynamicznym rozwojem placówki poszukujemy kandydata na stanowisko:

PIELĘGNIARKA

Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wysoka kultura osobista
  • empatia, orientacja na pacjenta
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • dobra znajomość obsługi pakietu Open Office lub MS Office (Word, Exel)
  • samodzielność i dobre umiejętności organizacyjne
  • mile widziane kursy kwalifikacyjne np. wykonywania EKG i inne

Obowiązki:

  • wśród głównych obowiązków: zaopatrzenie poradni i oddziału
  • opieka nad pacjentem w trybie chirurgii jednego dnia
  • współpraca z lekarzem
  • pomoc w pracach administracyjnych
  • dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pełny etat bądź ¾ etatu – w większości praca jednozmianowa
  • praca w dynamicznie rozwijającej się placówce medycznej
  • pakiet dodatkowych profitów
  • komfortową pracę w prywatnej placówce (tylko prywatni pacjenci)

Zgłoszenie aplikacyjne prosimy przesyłać na adres praca@alfamedica.med.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Comments are closed.