Ogłoszenie o pracę – Rejestratorka

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North skupia pod wspólnym dachem szereg poradni specjalistycznych, pracownia endoskopii, kompleksowe usługi stomatologiczne, chirurgię jednego dnia, RTG, TK, pracownię endoskopową, poradnię medycyny pracy i wiele innych usług medycznych. W związku z dynamicznym rozwojem placówki poszukujemy kandydata na stanowisko:

REJESTRATOR/KA MEDYCZNY/A

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • wykształcenie pielęgniarskie lub asystentki stomatologicznej będzie dodatkowych atutem
  • doświadczenie w rejestracji stomatologicznej bądź w rejestracji w placówce medycznej będzie dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista
  • empatia, orientacja na pacjenta
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • dobra znajomość obsługi pakietu Open Office lub MS Office (Word, Exel, Power Point)
  • samodzielność i dobre umiejętności organizacyjne
  • znajomość języka obcego (angielski/niemiecki) będzie dodatkowym atutem
  • zainteresowanie branżą medyczną
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • rejestrowanie wizyt pacjentów
  • obsługa pacjenta w punkcie rejestracji i telefonicznie
  • przekazywanie informacji na temat wykonywanych procedur medycznych
  • obsługa kasy fiskalnej
  • obsługa komputera (program do rejestracji pacjentów, pakiet Office)
  • wsparcie administracyjne, przygotowanie zleconych raportów, wykazów
  • nadzór nad korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną,
  • monitorowanie stanów magazynowych i składanie zamówień
  • wystawianie faktur i rachunków
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub 3/4 etatu
  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym zespole
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce
  • zniżki na usługi medyczne

Zgłoszenie aplikacyjne prosimy przesyłać na adres praca@alfamedica.med.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Comments are closed.