Ogłoszenie o pracę – Zastępca Managera

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North skupia pod wspólnym dachem szereg poradni specjalistycznych, kompleksowe usługi stomatologiczne, chirurgię jednego dnia, RTG, Tomografię Komputerową i wiele innych usług medycznych. W związku z dynamicznym rozwojem placówki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zastępca Managera Placówki Medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność zarządzania zespołem (mile widziane doświadczenie)
  • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów pod presją czasu i stresu
  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej – konieczna znajomość podstawowych pojęć/procedur medycznych
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Kontrahentami i negocjacji
  • mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia konta AdWords i znajomość zasad prowadzenia marketingu internetowego
  • wysoka komunikatywność, kompetencje managerskie
  • kreatywność i zaangażowanie
  • samodzielność w podejmowanych działaniach
  • umiejętność redagowania pism formalnych i umów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania:

  • udział w zarządzaniu zespołem pracowników
  • nawiązywanie i utrwalanie relacji z lekarzami i kontrahentami
  • nadzór nad wdrażaniem nowych produktów i usług w placówce
  • nadzór nad działaniami marketingowymi (Adwords, strona internetowa i inne)
  • przygotowanie bieżącej dokumentacji, redagowanie umów i pism urzędowych
  • udział w nadzorowaniu pracy placówki medycznej i rozwiązywaniu bieżących problemów
  • przygotowanie raportów, prostych wyliczeń finansowych
  • kontrola zamówień, faktur, planowanie bieżących wydatków
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz i kształtowanie jej pozytywnego wizerunku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w nowoczesnym centrum medycznym
  • perspektywa szybkiego rozwoju w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • zniżki na usługi medyczne

Zgłoszenie aplikacyjne prosimy przesyłać do dnia 28.02.2019r na adres praca@alfamedica.med.pl

Osoby zainteresowane bliższym poznaniem Alfamedica Silesia North zapraszamy na zakładki dot. poradni specjalistycznych https://www.alfamedica.med.pl/poradnie/  i prywatnego szpitala https://www.alfamedica.med.pl/szpital/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Comments are closed.