Dla osób, które przeszły zakażenie wirusem SARS CoV-2, w ramach działania Poradni po-COVIDOWEJ Alfamedica, przygotowaliśmy Pakiet Badań Diagnostycznych po koronawirusie!

W skład pakietu wchodzą:

Wizyta konsultacyjna po koronawirusie

Konsultacja z lekarzem mającym doświadczenie w leczeniu Pacjentów zakażonych wirusem SARS CoV-2 i zgłaszających powikłania po przechorowaniu koronawirusa. Najczęstszymi dolegliwościami, na które skarżą się ozdrowieńcy są:

suchy kaszel,
zmęczenie,
bóle stawów i mięśni,
bóle głowy,
depresja i złe samopoczucie,
mgła mózgowa, czyli kłopoty z klarownym myśleniem
uszkodzenia mięśnia sercowego,
gorączka,
utrata smaku i węchu.

Komplet badań diagnostycznych.

Ustalenie, jakie spustoszenia w naszym organizmie wywołał Covid-19, wymaga przeprowadzenia szeregu kompleksowych badań, których wyniki pozwolą lekarzowi na opracowanie najlepszej możliwej terapii. Badania są o tyle istotne, że nie wszystkie powikłania dają jednoznaczne i natychmiastowe objawy. Uszkodzenie tkanek w obrębie płuc oraz mięśnia sercowego, mogą dać o sobie znać po latach. W ramach pakietu, przeprowadzone zostaną następujące badania: EKG serca, RTG płuc, CRP, ALAT, ASPAT, morfologia, kreatynina, glukoza, D-dimery, lipidogram, TSH, witamina D3, sód, potas.

Konsultacja fizjoterapeutyczna

Jednym z najczęstszych problemów, które zgłaszają osoby po przechorowaniu koronawirusa, są te związane ze zmęczeniem i niezdolnością do podejmowania wysiłków. Wiąże się to w dużej mierze z uszkodzeniami w układzie oddechowym. Trening wysiłkowy, przeprowadzony pod okiem wykwalifikowanych specjalistów pomoże ustalić jaka jest wydolność organizmu po chorobie oraz opracować zestaw zalecanych ćwiczeń, które pozwolą na powrót do pełnej sprawności. Konsultacja fizjoterapeutyczna wykonana zostanie przez naszych Partnerów z AlfaSport, którzy na co dzień dbają o zdrowie sportowców, w tym piłkarzy Rakowa Częstochowa.

Pakiet, na wszystkie powyższe badania, o wartości 520 zł, nabyć można w formie Vouchera, w Centrum Medycznym Alfamedica, ul. Kilińskiego 166, 42-218 Częstochowa. Więcej informacji pod numerem telefonu: 34 314 71 07 lub 781 754 455.

Więcej na temat Covid-19 i powikłań po koronawirusie, przeczytać można na stronie Poradni po-COVIDOWEJ Alfamedica. Odsyłamy również na stronę naszych Partnerów z AlfaSport.

 

Comments are closed.