Poradnia Vitberg w Centrum Medycznym Alfamedica

Poradnia Vitberg, mieszcząca w Centrum Medycznym Alfamedica, oferuje od niedawna mieszkańcom Częstochowy i okolic jedną z najnowszych metod szeroko pojętej fizykoterapii jaką jest wibroterapia.

Wibroterapia to skuteczna i bardzo bezpieczna metoda wspomagania w terapiach przeciwbólowych, problemach krążeniowych, zaburzeniach czucia, spastycznościach czy drenażu limfatycznym. To metoda opracowana przez firmę Vitberg z Nowego Sącza już 20 lat temu i dalej rozwijana we współpracy z uczelniami wyższymi.

Skutecznie i bezpiecznie

Unikatowość metody polega na tym, że może z niej korzystać każdy pacjent, a efekty jej działania widzimy prawie natychmiast. Dziś wibroterapia wykorzystywana jest przede wszystkim w miejscowym uśmierzaniu bólu, wspomaganiu krążenia naczyniowo-sercowego i limfatycznego, wspomaganiu procesów metabolicznych, szczególnie w ich zaburzeniach.
Poradnia zajmuje się również szeroką edukacją w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

Inne spojrzenie na służbę zdrowia

Poradnia Vitberg w Częstochowie jest jedną z około pięćdziesięciu Poradni Vitberg w Polsce. Poradnie Vitberg w całym kraju odwiedza każdego dnia około 1500 osób. W tym roku Poradnie odwiedziło już ponad 20.000 pacjentów. Poradnie Vitberg to jeden z największych projektów społecznych realizowanych w Polsce od ponad 15 lat. . Cały cykl terapii  oferowany jest mieszkańcom Częstochowy i okolic bezpłatnie, kolejne zabiegi są płatne wg. cennika.

Bez skierowania

Do Poradni Vitberg w Częstochowie można dostać się ze skierowaniem od lekarza lub bez skierowania. Zapraszamy wszystkich potrzebujących do rejestracji telefonicznej pod numerem 530 220 140 lub odwiedzenia naszej Poradni osobiście, w każdy dzień roboczy, w godzinach od 8.30 do 15:00. (poziom -1)

Poradnia Vitberg Częstochowa
www.poradnia.vitberg.com
Limitowane zapisy bez skierowania.
Zadzwoń: 530 220 140

Comments are closed.