Ogłoszenia o pracę – Specjalista ds Marketingu i Wdrażania Innowacyjnych Projektów

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North skupia pod wspólnym dachem szereg poradni specjalistycznych, kompleksowe usługi stomatologiczne, Szpital Chirurgii Jednego Dnia, pracownię endoskopową, poradnię medycyny pracy i wiele innych usług medycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem placówki poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I WDROŻENIA INNOWACYJNYCH PROJEKTÓW

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność tworzenia prostych grafik komputerowych w programie graficznym
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • praktyczne umiejętności wykorzystania kanałów marketingu społecznościowego
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów informacyjno-promocyjnych
  • prowadzenie strony internetowej i optymalizacja treści (obsługa CMS)
  • komunikatywność, umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
  • samodzielność i dobre umiejętności organizacyjne
  • znajomość języka obcego (angielski/niemiecki) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zagadnień SEO i umiejętność poruszania się w kampaniach AdWords będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie akcji informacyjnych placówki medycznej
  • obsługa strony internetowej: uzupełnianie treści, prowadzenie bloga, optymalizacja SEO
  • kreowanie wizerunku marki za pośrednictwem social media
  • przygotowanie i udział w wydarzeniach promocyjnych wewnętrznych i zewnętrznych
  • przygotowanie prostych grafik komputerowych do materiałów reklamowych, social media i na stronę internetową
  • monitoring konkurencji i rynku usług medycznych
  • samodzielne wskazywanie kierunków działań promocyjnych odpowiadających na bieżące potrzeby placówki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym zespole
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce
  • zniżki na usługi medyczne

Zgłoszenie aplikacyjne prosimy przesyłać na adres praca@alfamedica.med.pl do dnia 24.01.2020r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”.

Comments are closed.