Poradnia Psychologiczna

Poradnia psychologiczna to miejsce, w którym potrzebną pomoc może uzyskać każdy: dziecko, osoba dorosła, jak i para zmagająca się z jakimiś problemami w związku. Zadaniem poradni psychologicznej jest przede wszystkim pomaganie ludziom w uporaniu się z rozmaitymi sytuacjami, z którymi sami nie dają oni sobie rady.

FAQ

KTO MOŻE UDAĆ SIĘ PO PORADĘ DO PSYCHOLOGA?

Psycholog Częstochowa to poradnia w której potrzebną pomoc może uzyskać zarówno osoba dorosła, para jak i dziecko zmagające się z problemami natury psychologicznej. Zadaniem poradni psychologicznej jest pomaganie ludziom w uporaniu się z rozmaitymi sytuacjami które są źródłem dużego dyskomfortu psychicznego oraz z którymi sami nie dajemy sobie rady.

KIEDY POTRZEBNA JEST POMOC PSYCHOLOGA?

Psycholog Częstochowa wspiera osoby w codziennym życiu, które mogą potrzebować pomocy psychologicznej. Do poradni psychologicznej powinny zgłosić się osoby, którym towarzyszy uczucie nieradzenia sobie z codziennością, w trakcie różnych kryzysów emocjonalnych wynikających z utraty pracy, rozstania z partnerem czy też śmierci bliskiej osoby. Po pomoc powinny też sięgnąć osoby, u których utrzymuje się uczucie wewnętrznego niepokoju, obniżonego nastroju, trudnościach interpersonalnych oraz z kłopotami w związkach.

Zakres pomocy psychologa:

uczucie nie radzenia sobie z codziennością

kryzysy emocjonalne wynikające m.in. z utraty pracy, śmierci bliskiej osoby

uczucie ciągłego wewnętrznego niepokoju, lęków

utrzymujący się przez dłuższy czas obniżony nastrój

trudności w relacjach interpersonalnych, kłopoty w związkach

obawy związnane z wystąpieniem przewlekłej, nieuleczalnej choroby

Najnowsze aktualności

Cennik usług

Konsultacja / porada

Cena: od 160 zł

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Drogi Pacjencie, przygotowując się na wizytę, pamiętaj o zabraniu ze sobą kompletnej dokumentacji medycznej oraz dowodu tożsamości.