Diagnostyka piersi

Diagnostyka piersi Częstochowa zajmuje się oceną tkanek piersi pod kątem nieprawidłowości. Badania prowadzone przez lekarza to jedno z najważniejszych działań profilaktycznych wspomagających wykrywanie łagodnych zmian.

FAQ

JAKIE WYGLĄDA BADANIE PIERSI W ALFAMEDICA W CZĘSTOCHOWIE?

W naszej pracowni diagnostyki piersi oceniane są tkanki piersi i sutka pod kątem obecności zmian ogniskowych, oceny guzów wyczuwalnych palpacyjnie, szerokości przewodów mlekowych oraz strukturę i grubość skóry sutka. W diagnostyce raka piersi stosuje się także USG piersi.

JAKIE OBJAWY POWINNY NAS SKŁONIĆ DO WIZYTY?

Objawy, które wymagają konsultacji z lekarzem to między innymi opuchnięta pierś, zaczerwienienie skóry nad piersią lub jej zaciągnięcie, ból i tkliwość piersi, zaciągnięcie brodawki, wydobywające się z piersi upławy oraz stwardnienia lub guzek pod pachą.

Wykonywane zabiegi:

USG piersi

Badanie USG to badanie nieinwazyjne i bezpieczne. Można je powtarzać wielokrotnie i pozwala wykryć zmiany wielkości około 5 mm.

Biopsja piersi

Mikroinwazyjny zabieg, pozwalający ocenić podejrzane zmiany wykryte podczas podczas samobadania lub USG piersi.

Najnowsze aktualności

Cennik usług

Wizyta z USG

Cena: 270 zł

Biopsja piersi

Cena: 600 zł

Badanie histopatologiczne (1 wycinek)

Cena: 85 zł

Ostateczna cena zostanie ustalona ze specjalistą po konsultacji lekarskiej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Drogi Pacjencie, przygotowując się na wizytę, pamiętaj o zabraniu ze sobą kompletnej dokumentacji medycznej oraz dowodu tożsamości.