Gastrolog Częstochowa

Gastrolog to lekarz specjalista, którego rolą jest diagnostyka oraz leczenie chorób związanych z układem pokarmowym. Leczy dolegliwości żołądka i jelit, ale również problemy występujące w obrębie przełyku, wątroby, dróg żółciowych oraz trzustki. Gastrolog w naszej poradni wykonuje szereg badań diagnostycznych, które pozwalają na postawienie prawidłowej diagnozy.

FAQ

Kiedy warto udać się do gastrologa?

Istnieje szereg dolegliwości, które powinny skłonić nas do wizyty u lekarza specjalisty, a następnie leczenia gastrologicznego. Pacjentów powinny zaniepokoić objawy, takie jak: mdłości, wzdęcia, problemy z oddawaniem stolca (biegunka, zaparcie, krew w kale), a także ból brzucha, zgaga, utrata apetytu oraz problemy z przełykaniem czy uczucie pełności mimo spożywania małych porcji posiłków.

Badania wykonywane w poradni gastrologicznej Alfamedica w Częstochowie

W poradni gastrologicznej lekarz specjalista wykonuje szereg badań w celu postawienia prawidłowej diagnozy. Wśród nich wymienić możemy zarówno badania ogólne, takie jak badania krwi oraz badania specjalistyczne: kolonoskopia, gastroskopia, również z badaniem histopatologicznym.

Jakie choroby leczymy?

Zakres schorzeń, które mogą występować w obrębie układu pokarmowego człowieka, jest naprawdę szeroki. Nasza przychodnia prowadzi skuteczne leczenie większości z nich. Wśród najczęstszych problemów, z jakimi zgłaszają się pacjenci to między innymi: niestrawność, zgaga, wrzody żołądka oraz przewlekłe choroby jelit.
Badanie ból brzucha

Wykonywane zabiegi

Gastroskopia z badaniem histopatologicznym

Badania diagostyczne

Gastroskopia

Kolonoskopia

Kolonoskopia z badaniem histopatologicznym

Cennik usług

Wizyta

Cena: 140-160 zł

Wizyta profesorska

Cena: 250 zł

Gastroskopia (z testem na HP)

Cena: 300 zł

Znieczulenie do gastroskopii

Cena: 250 zł

Kolonoskopia (z możliwością polipektomii)

Cena: 400 zł

Znieczulenie do kolonoskopii

Cena: 250 zł

Znieczulenie do kolonoskopii i gastroskopii

cena: 450 zł

Ostateczna cena zostanie ustalona ze specjalistą po konsultacji lekarskiej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.