Z radością informujemy, iż do Zespołu Alfamedica Silesia North dołączyła lekarz Olimpia Sołtysiak (Poradnia po-Covidowa), która pomagać będzie Pacjentom z powikłaniami po przebytym zakażeniu Covid-19!

Pani doktor jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Studiowała na Oddziale Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na kierunku Zarządzanie w Służbie Zdrowia.

Lekarz Olimpia Sołtysiak jest w trakcie zdobywania specjalizacji z zakresu leczenia chorób wewnętrznych w mieszczącym się w Tarnowskich Górach Szpitalu WSP im. B. Hagera. Ukończyła również kurs propedeutyki medycyny paliatywnej oraz opieki paliatywnej.

Od czasu wybuchu pandemii koronawirusa, Pani doktor Olimpia Sołtysiak leczy chorych na Covid-19, pracując na Oddziale Covidowym.

W Centrum Medycznym Alfamedica lekarz Olimpia Sołtysiak (Poradnia po-Covidowa) przyjmować będzie Pacjentów uskarżających się na powikłania po przebytym zakażeniu wirusem SARS CoV-2. Przypomnijmy, że do najczęstszych należą:

problemy z oddychaniem,
utrata węchu i smaku,
osłabienie,
utrzymujący się kaszel,
bóle głowy, mięśni, stawów, klatki piersiowej,
arytmia serca,
nawracająca gorączka,
problemy z koncentracją,
stany depresyjne.

Poradnia po-Covidowa -> kliknij.

Pakiet badań po-Covidowych -> kliknij.

 

Comments are closed.