Poradnia Pulmonologiczna Częstochowa

Pulmonolog to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób związanych z układem oddechowym. Jego działania obejmują zarówno wady wrodzone, jak i choroby nabyte. W większości przypadków pacjenci zgłaszają się do pulmonologa z powodu chorób płuc, choć jego specjalizacja nie ogranicza się jedynie do tego organu, a dotyczy całych dróg oddechowych.

FAQ

KIEDY WARTO UDAĆ SIĘ DO PULMONOLOGA

Istnieje szereg dolegliwości i objawów, które powinny skłonić nas do leczenia się w poradni pulmonologicznej. Wśród nich wymienić należy: szybkie męczenie się, duszności, częsty kaszel, świszczący oddech, krwioplucie czy bolesność w trakcie oddychania.

BADANIA OFEROWANE W ALFAMEDICA W CZĘSTOCHOWIE

W Centrum Medycznyym Alfamedica wykonać można szereg badań, które pozwalają na postawienie prawidłowej diagnozy i skuteczne leczenie chorób płuc. Natomiast lekarze oferują pacjentom profesjonalną konsultację, badania laboratoryjne, badanie rentgenowskie oraz czynnościowe układu oddechowego, jak na przykład spirometria.

JAKIE CHOROBY LECZY PULMONOLOG?

Poradnia pulmunologiczna w Alfamedica zajmuje się leczeniem wielu chorób i dolegliwości układu oddechowego. Zajmujemy się pacjentami chorymi na zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, astmę oraz schorzenia takie jak przewlekła obturacyjna choroba płuc, mukowiscydoza czy gruźlica.

Leczymy:

Zapalenie płuc
Zapalenie oskrzeli
Gruźlicę
Mukowiscydoza
Astma oskrzelowa
Przewlekła obturacyjna choroba pluc

Oferujemy w ramach poradni:

Konsultacje lekarska
Badania laboratoryjne
Badania RTG
Badania czynnościowe układu oddechowego – min. spirometria
Próby rozkurczowe

Najnowsze aktualności

Cennik usług

Wizyta

Cena: 200 zł

Spirometria

Cena: 75 zł

Spirometria z próbą rozkurczową

Cena: 130 zł

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Drogi Pacjencie, przygotowując się na wizytę, pamiętaj o zabraniu ze sobą kompletnej dokumentacji medycznej oraz dowodu tożsamości.