Poradnia Neurologiczna dla dzieci, Częstochowa

Neurolog dziecięcy to lekarz specjalista, który zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób u dzieci, związanych z układem nerwowym – zarówno ośrodkowym, jak i układem obwodowym. Neurolog dziecięcy zajmuje się leczeniem dzieci od pierwszych dni życia, noworodków, niemowląt, dzieci małych i dużych, aż do 18. roku życia. Jest to szczególna poradnia, ponieważ dzieci znacznie różnią się od dorosłych i wymagają dużej delikatności podczas leczenia. Neurologia dziecięca to dziedzina, w której najmłodsi Pacjenci są traktowani ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania dziecięcego organizmu.

FAQ

JAKIE OBJAWY POWINNY SKŁONIĆ NAS DO WIZYTY U NEUROLOGA?

Objawów związanych ze schorzeniami neurologicznymi jest naprawdę wiele, trudno więc wymienić je wszystkie. Niemniej jednak, jeśli nasze dziecko odczuwa bóle głowy, kręgosłupa, zmagay się z zaburzeniami równowagi, przeczulicą, problemami z pamięcią oraz problemami ze snem to znak, że warto poddać się szczegółowej diagnostyce. Wiele schorzeń neurologicznych można bowiem skutecznie wyleczyć jeśli zostaną odpowiednio szybko rozpoznane.

PORADNIA NEUROLOGICZNA DLA DZIECI ALFAMEDICA W CZĘSTOCHOWIE.

W naszej poradni neurologicznej znajdują się doświadczeni specjaliści, którzy otaczają najmłodszych pacjentów kompleksową opieką. Możena również liczyć na dokładną diagnostykę. Podstawowe badanie to między innymi EMG (elektromiografia), które pozwala na diagnozowanie zmian w przewodzeniu impulsów nerwowych, włókien ruchowych i czuciowych. W Centrum Medycznym Alfamedica wykonuje się zarówno badania pojedyńczych nerwów, jak i całych mięśni.

Najnowsze aktualności

Cennik usług

Konsultacja neurologiczna

Cena: 280 zł

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Drogi Pacjencie, przygotowując się na wizytę, pamiętaj o zabraniu ze sobą kompletnej dokumentacji medycznej oraz dowodu tożsamości.